
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris/IQ/Urban Cruiser 07- ADT342167 (Blue Print)
902 ₴
- В наявності
- Код: ADT342167
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Auris/IQ/Urban Cruiser 07-
Оригінальні номери
AISIN SN953P
TOYOTA 04466-52120
Remsa 1286.02
TOYOTA 04466-52151
TOYOTA 446674020
AISIN SN938P
AISIN BPSZ-1001
MEYLE 0252525814W
FOMAR FO933481
Roadhouse 21286.02
Brembo P 83 133
TOYOTA 04466-52141
DELPHI LP2105
Remsa 128602
TEXTAR 2461001
TOYOTA 04466WY010
TOYOTA 04466-12130
TRUSTING 762.0
AISIN A2N232
RED-LINE 27TO042
TOYOTA 446652150
FTE 9010832
SKF VKBP 90282 A
BORG & BECK BBP2070
EUROBRAKE 5502224582
TOYOTA 446652170
TOYOTA 446652140
TOYOTA 446621020
KAWE 128602
TOYOTA 04466-74020
TRW GDB3454
TOYOTA 446652110
BOSCH 0 986 494 255
TEXTAR 2501601
SUBARU 0446612150
TOYOTA 04466-52070
KAWE 1286 02
BOSCH 986494328
AISIN BPSZ1001
SUBARU 0446612130
Brembo P83133
BOSCH 986495282
FEBI 116288
BOSCH 986494255
TOYOTA 04466-52110
SKF VKBP90282A
TOYOTA 446652141
BOSCH 0 986 495 282
TOYOTA 446612150
TOYOTA 446652070
TOYOTA 04466-52150
MEYLE 0252461015W
TOYOTA 446602210
MEYLE 025 252 5814/W
A.B.S. 37580
MEYLE 025 246 1015/W
FOMAR FO 933481
MINTEX MDB3062
JAPKO 51214
CIFAM 8227460
TOYOTA 446612130
TOYOTA 446652120
DENCKERMANN B111194
TOYOTA 04466-02210
JURATEK JCP044
TOYOTA 446612140
TOYOTA 446652151
JAPANPARTS PP214AF
TRUSTING 7620
TOYOTA 04466-WY010
FERODO FDB4042
JAPANPARTS PP-214AF
TOYOTA 04466-52130
AISIN BPTO2006
AISIN BPTO-2006
SUZUKI 55910M68P00
AISIN SS938-S
AISIN SS938S
TOYOTA 04466-52170
AISIN SN148P
EUROBRAKE 5502225224
NIPPARTS J3612034
TOYOTA 446652130
TOYOTA 04466-12150
TOYOTA 04466-12140
TOYOTA 04466-52140
TOYOTA 04466-02260
TOYOTA 446602310
Zimmermann 246101551
TOYOTA 04466-21020
BOSCH 0 986 494 328
FTE BL2582A1
TOYOTA 446602260
CIFAM 822-746-0
ICER 181899
Roadhouse 2128602
TOYOTA 04466-02310
Zimmermann 24610.155.1
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
AISIN SN953P
TOYOTA 04466-52120
Remsa 1286.02
TOYOTA 04466-52151
TOYOTA 446674020
AISIN SN938P
AISIN BPSZ-1001
MEYLE 0252525814W
FOMAR FO933481
Roadhouse 21286.02
Brembo P 83 133
TOYOTA 04466-52141
DELPHI LP2105
Remsa 128602
TEXTAR 2461001
TOYOTA 04466WY010
TOYOTA 04466-12130
TRUSTING 762.0
AISIN A2N232
RED-LINE 27TO042
TOYOTA 446652150
FTE 9010832
SKF VKBP 90282 A
BORG & BECK BBP2070
EUROBRAKE 5502224582
TOYOTA 446652170
TOYOTA 446652140
TOYOTA 446621020
KAWE 128602
TOYOTA 04466-74020
TRW GDB3454
TOYOTA 446652110
BOSCH 0 986 494 255
TEXTAR 2501601
SUBARU 0446612150
TOYOTA 04466-52070
KAWE 1286 02
BOSCH 986494328
AISIN BPSZ1001
SUBARU 0446612130
Brembo P83133
BOSCH 986495282
FEBI 116288
BOSCH 986494255
TOYOTA 04466-52110
SKF VKBP90282A
TOYOTA 446652141
BOSCH 0 986 495 282
TOYOTA 446612150
TOYOTA 446652070
TOYOTA 04466-52150
MEYLE 0252461015W
TOYOTA 446602210
MEYLE 025 252 5814/W
A.B.S. 37580
MEYLE 025 246 1015/W
FOMAR FO 933481
MINTEX MDB3062
JAPKO 51214
CIFAM 8227460
TOYOTA 446612130
TOYOTA 446652120
DENCKERMANN B111194
TOYOTA 04466-02210
JURATEK JCP044
TOYOTA 446612140
TOYOTA 446652151
JAPANPARTS PP214AF
TRUSTING 7620
TOYOTA 04466-WY010
FERODO FDB4042
JAPANPARTS PP-214AF
TOYOTA 04466-52130
AISIN BPTO2006
AISIN BPTO-2006
SUZUKI 55910M68P00
AISIN SS938-S
AISIN SS938S
TOYOTA 04466-52170
AISIN SN148P
EUROBRAKE 5502225224
NIPPARTS J3612034
TOYOTA 446652130
TOYOTA 04466-12150
TOYOTA 04466-12140
TOYOTA 04466-52140
TOYOTA 04466-02260
TOYOTA 446602310
Zimmermann 246101551
TOYOTA 04466-21020
BOSCH 0 986 494 328
FTE BL2582A1
TOYOTA 446602260
CIFAM 822-746-0
ICER 181899
Roadhouse 2128602
TOYOTA 04466-02310
Zimmermann 24610.155.1
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342167 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 99 мм |
| Ширина | 43 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.4 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Aston Martin, Suzuki, Subaru |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, Auris, Trezia, Baleno, Yaris, Cygnet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


