
Колодки гальмівні (задні) Toyota Verso 09-18 ADT342184 (Blue Print)
1 174 ₴
- В наявності
- Код: ADT342184
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Toyota Verso 09-18
Оригінальні номери
Remsa 145202
DELPHI LP2193
EUROBRAKE 5502224592
HELLA 8DB355014891
RED-LINE 27TO080
TOYOTA 044660F010
TEXTAR 2492601
VAICO V700089
Magneti Marelli 363916061034
FEBI 175211
TOYOTA 044660F011
JAPANPARTS PP224AF
Roadhouse 21452.02
Brembo P 83 114
TRUSTING 8970
FERODO FDB4275
KAWE 145202
MEYLE 0252492616W
NIPPARTS N3612040
TRUSTING 897.0
KAWE 1452 02
SKF VKBP90496A
MINTEX MDB3054
AISIN BPTO-2016
JAPANPARTS PP-224AF
Brembo P83114
AISIN SN154P
BORG & BECK BBP2241
TOYOTA 04466-0F010
TOYOTA 04466-0F011
Zimmermann 249261651
AKRON-MALТ 1051021
TRW GDB3547
JURATEK JCP8193
JAPKO 51224
FTE 9010864
DON PCP1362
Zimmermann 24926.165.1
ICER 181945
Remsa 1452.02
AISIN BPTO2016
Roadhouse 2145202
HELLA 8DB 355 014-891
HERTH+BUSS J3612021
CIFAM 8228800
A.B.S. 37735
VAICO V70-0089
FTE BL2616A1
MEYLE 025 249 2616/W
CIFAM 822-880-0
SKF VKBP 90496 A
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
Remsa 145202
DELPHI LP2193
EUROBRAKE 5502224592
HELLA 8DB355014891
RED-LINE 27TO080
TOYOTA 044660F010
TEXTAR 2492601
VAICO V700089
Magneti Marelli 363916061034
FEBI 175211
TOYOTA 044660F011
JAPANPARTS PP224AF
Roadhouse 21452.02
Brembo P 83 114
TRUSTING 8970
FERODO FDB4275
KAWE 145202
MEYLE 0252492616W
NIPPARTS N3612040
TRUSTING 897.0
KAWE 1452 02
SKF VKBP90496A
MINTEX MDB3054
AISIN BPTO-2016
JAPANPARTS PP-224AF
Brembo P83114
AISIN SN154P
BORG & BECK BBP2241
TOYOTA 04466-0F010
TOYOTA 04466-0F011
Zimmermann 249261651
AKRON-MALТ 1051021
TRW GDB3547
JURATEK JCP8193
JAPKO 51224
FTE 9010864
DON PCP1362
Zimmermann 24926.165.1
ICER 181945
Remsa 1452.02
AISIN BPTO2016
Roadhouse 2145202
HELLA 8DB 355 014-891
HERTH+BUSS J3612021
CIFAM 8228800
A.B.S. 37735
VAICO V70-0089
FTE BL2616A1
MEYLE 025 249 2616/W
CIFAM 822-880-0
SKF VKBP 90496 A
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT342184 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 102 мм |
| Ширина | 49 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.5 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 174 ₴


