
Колодки гальмівні (передні) Mazda 323 98-04 ADM54266 (Blue Print)
1 136 ₴
- В наявності
- Код: ADM54266
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Mazda 323 98-04
Оригінальні номери
AISIN SN104
FTE BL1673A2
FOMAR FO 677981
AISIN BPMZ-1909
HELLA 8DB355017281
Brembo P49027
CIFAM 822-387-0
A.B.S. 37186
TRUSTING 3960
AISIN SS104S
HELLA 8DB 355 017-281
EUROBRAKE 5502223239
JAPANPARTS PA-311AF
AISIN ASN-2095
BORG & BECK BBP1663
CIFAM 8223870
FERODO FDB1455
Remsa 0699.00
TRW GDB3193
MEYLE 252349016
JAPANPARTS PA311AF
TEXTAR 2349002
KAWE 0699 00
Roadhouse 2699.00
Roadhouse 269900
TRUSTING 396.0
Brembo P 49 027
BOSCH 986424610
DON PCP1932
BOSCH 0 986 424 610
FEBI 16498
KAWE 69900
AKRON-MALТ 1050591
JAPKO 50311
AISIN BPMZ1909
AISIN E1N003
FOMAR FO677981
HERTH+BUSS J3603047
DELPHI LP1440
AISIN ASN2095
AISIN SS104-S
Remsa 69900
ICER 181309
RED-LINE 27MZ015
MEYLE 025 234 9016
NIPPARTS J3603047
MINTEX MDB1946
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
AISIN SN104
FTE BL1673A2
FOMAR FO 677981
AISIN BPMZ-1909
HELLA 8DB355017281
Brembo P49027
CIFAM 822-387-0
A.B.S. 37186
TRUSTING 3960
AISIN SS104S
HELLA 8DB 355 017-281
EUROBRAKE 5502223239
JAPANPARTS PA-311AF
AISIN ASN-2095
BORG & BECK BBP1663
CIFAM 8223870
FERODO FDB1455
Remsa 0699.00
TRW GDB3193
MEYLE 252349016
JAPANPARTS PA311AF
TEXTAR 2349002
KAWE 0699 00
Roadhouse 2699.00
Roadhouse 269900
TRUSTING 396.0
Brembo P 49 027
BOSCH 986424610
DON PCP1932
BOSCH 0 986 424 610
FEBI 16498
KAWE 69900
AKRON-MALТ 1050591
JAPKO 50311
AISIN BPMZ1909
AISIN E1N003
FOMAR FO677981
HERTH+BUSS J3603047
DELPHI LP1440
AISIN ASN2095
AISIN SS104-S
Remsa 69900
ICER 181309
RED-LINE 27MZ015
MEYLE 025 234 9016
NIPPARTS J3603047
MINTEX MDB1946
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADM54266 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Довжина | 123 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 136 ₴


