
Колодки гальмівні (задні) Suzuki Vitara III 15-/SX4 13-/Swift 10- ADK84238 (Blue Print)
928 ₴
- В наявності
- Код: ADK84238
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Suzuki Vitara III 15-/SX4 13-/Swift 10-
Оригінальні номери
CIFAM 822-915-0
SUZUKI 5580061M02
AISIN BPSZ-1001
MEYLE 0252525814W
KAWE 147102
AISIN SN153P
Brembo P79029
RED-LINE 27SZ027
FTE 9010904
Remsa 147102
SUZUKI 5580068R10
SUZUKI 5580052R00
SUZUKI 55800-61M11
ICER 182017
JAPKO 51801
NIPPARTS N3618002
AISIN H2N046
FEBI 116313
BOSCH 986495301
DON PCP1519
FERODO FDB4430
CIFAM 8229150
SUZUKI 5580068L10
MINTEX MDB3168
SUZUKI 55800-68L00
BORG & BECK BBP2300
AISIN BPSZ1001
Remsa 1471.02
JURATEK JCP8053
FTE BL2669A1
HELLA 8DB355015871
Roadhouse 2147102
JAPANPARTS PP801AF
SUZUKI 55800-61M01
MEYLE 025 252 5814/W
KAWE 1471 02
SUZUKI 55800-52R01
SKF VKBP90192A
SUZUKI 5580068R11
DELPHI LP2687
TEXTAR 2525801
Zimmermann 252581451
TRUSTING 9330
JAPANPARTS PP-801AF
SUZUKI 55800-61M02
SUZUKI 55800-52R00
AKRON-MALТ 1051059
SUZUKI 5580052R01
HERTH+BUSS J3618002
SUZUKI 55800-61M00
SUZUKI 55800-68L10
A.B.S. 37886
SUZUKI 55800-68R10
SUZUKI 55800-68L20
SUZUKI 5580061M01
SUZUKI 5580061M10
SUZUKI 55800-61M10
HELLA 8DB 355 015-871
Zimmermann 25258.145.1
SUZUKI 5580068L00
EUROBRAKE 5502225224
BOSCH 0 986 495 301
Brembo P 79 029
Roadhouse 21471.02
SUZUKI 5580061M00
SUZUKI 5580061M11
TRW GDB3529
SUZUKI 55800-68R11
SKF VKBP 90192 A
TRUSTING 933.0
SUZUKI 5580068L20
SUZUKI 55910M68P01
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
CIFAM 822-915-0
SUZUKI 5580061M02
AISIN BPSZ-1001
MEYLE 0252525814W
KAWE 147102
AISIN SN153P
Brembo P79029
RED-LINE 27SZ027
FTE 9010904
Remsa 147102
SUZUKI 5580068R10
SUZUKI 5580052R00
SUZUKI 55800-61M11
ICER 182017
JAPKO 51801
NIPPARTS N3618002
AISIN H2N046
FEBI 116313
BOSCH 986495301
DON PCP1519
FERODO FDB4430
CIFAM 8229150
SUZUKI 5580068L10
MINTEX MDB3168
SUZUKI 55800-68L00
BORG & BECK BBP2300
AISIN BPSZ1001
Remsa 1471.02
JURATEK JCP8053
FTE BL2669A1
HELLA 8DB355015871
Roadhouse 2147102
JAPANPARTS PP801AF
SUZUKI 55800-61M01
MEYLE 025 252 5814/W
KAWE 1471 02
SUZUKI 55800-52R01
SKF VKBP90192A
SUZUKI 5580068R11
DELPHI LP2687
TEXTAR 2525801
Zimmermann 252581451
TRUSTING 9330
JAPANPARTS PP-801AF
SUZUKI 55800-61M02
SUZUKI 55800-52R00
AKRON-MALТ 1051059
SUZUKI 5580052R01
HERTH+BUSS J3618002
SUZUKI 55800-61M00
SUZUKI 55800-68L10
A.B.S. 37886
SUZUKI 55800-68R10
SUZUKI 55800-68L20
SUZUKI 5580061M01
SUZUKI 5580061M10
SUZUKI 55800-61M10
HELLA 8DB 355 015-871
Zimmermann 25258.145.1
SUZUKI 5580068L00
EUROBRAKE 5502225224
BOSCH 0 986 495 301
Brembo P 79 029
Roadhouse 21471.02
SUZUKI 5580061M00
SUZUKI 5580061M11
TRW GDB3529
SUZUKI 55800-68R11
SKF VKBP 90192 A
TRUSTING 933.0
SUZUKI 5580068L20
SUZUKI 55910M68P01
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADK84238 |
| Виробник | Blue Print |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 40 мм |
| Довжина | 99 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Vitara, SX4 S-Cross, Baleno, Swift |
Інформація для замовлення
- Ціна: 928 ₴


