
Колодки гальмівні (задние) Ford Focus/Galaxy/Mondeo/S-Max/Kuga 05-15/Volvo S80/V70/XC70 06-16 301935 (VALEO)
882 ₴
- В наявності
- Код: VAL301935
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задние) Ford Focus/Galaxy/Mondeo/S-Max/Kuga 05-15/Volvo S80/V70/XC70 06-16
Оригінальні номери
FORD 6G91-2M008-GA
FORD 1439867
Maxgear 19-1094
Brembo P 24 075X
FORD 1459408
HELLA 8DB 355 039-701
FORD 6G912M008GC
BOSCH 0 986 494 247
FORD 1682005
Stark SKBP-0010064
Zimmermann 24537.160.1
HELLA 8DB 355 025-361
FORD ME6G9J2M008GB
RIDEX 402B0065
ABE C2G017ABE-P
FORD 6G91-2M008-GF
MEYLE 025 245 3716
HELLA 8DB 355 025-371
FORD 1566234
FORD ME6G9J2M008GA
DELPHI LP1969
Blue Print ADF124201
MEYLE 025 245 3715
FORD 1756395
FORD 6G912M008GA
FORD 6G912M008GD
DON PCP1026
TOPRAN 303 964
SKF VKBP 90072
TRUSTING 796.0
MEYLE 025 245 3715/PD
VALEO 598935
FORD ME6G9J2M008GC
Blue Print ADJ134219
FORD 6G91-2M008-GD
TEXTAR 2453701
FORD ME6G9J-2M008-GC
FORD 6G912M008GB
SWAG 50 91 6642
VOLVO 30794553
FORD 1477803
TEXTAR 2453703
ATE 13.0460-2723.2
Brembo P 24 075
VAICO V25-8126
FORD 6G91-2M008-GB
TRW GDB1732
FORD 6G912M008GF
BOSCH 0 986 494 214
TRW GDB1732DTE
FORD 1917250
FORD 6G91-2M008-GC
ATE 13.0470-2723.2
A.B.S. 37561
FORD ME6G9J-2M008-GA
HELLA 8DB 355 025-351
FORD ME6G9J-2M008-GB
FORD 1917249
MEYLE 025 245 3716/PD
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
FORD 6G91-2M008-GA
FORD 1439867
Maxgear 19-1094
Brembo P 24 075X
FORD 1459408
HELLA 8DB 355 039-701
FORD 6G912M008GC
BOSCH 0 986 494 247
FORD 1682005
Stark SKBP-0010064
Zimmermann 24537.160.1
HELLA 8DB 355 025-361
FORD ME6G9J2M008GB
RIDEX 402B0065
ABE C2G017ABE-P
FORD 6G91-2M008-GF
MEYLE 025 245 3716
HELLA 8DB 355 025-371
FORD 1566234
FORD ME6G9J2M008GA
DELPHI LP1969
Blue Print ADF124201
MEYLE 025 245 3715
FORD 1756395
FORD 6G912M008GA
FORD 6G912M008GD
DON PCP1026
TOPRAN 303 964
SKF VKBP 90072
TRUSTING 796.0
MEYLE 025 245 3715/PD
VALEO 598935
FORD ME6G9J2M008GC
Blue Print ADJ134219
FORD 6G91-2M008-GD
TEXTAR 2453701
FORD ME6G9J-2M008-GC
FORD 6G912M008GB
SWAG 50 91 6642
VOLVO 30794553
FORD 1477803
TEXTAR 2453703
ATE 13.0460-2723.2
Brembo P 24 075
VAICO V25-8126
FORD 6G91-2M008-GB
TRW GDB1732
FORD 6G912M008GF
BOSCH 0 986 494 214
TRW GDB1732DTE
FORD 1917250
FORD 6G91-2M008-GC
ATE 13.0470-2723.2
A.B.S. 37561
FORD ME6G9J-2M008-GA
HELLA 8DB 355 025-351
FORD ME6G9J-2M008-GB
FORD 1917249
MEYLE 025 245 3716/PD
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 301935 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 95 мм |
| Висота | 43.1 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Fiesta, Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 882 ₴

