
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-/Duster 10-/Megane 15-/MB Citan 1.2-2.0 12- 301641 (VALEO)
979 ₴
- В наявності
- Код: VAL301641
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Renault Kangoo 08-/Duster 10-/Megane 15-/MB Citan 1.2-2.0 12-
Оригінальні номери
DACIA 410604775R
Brembo P 68 033
BOSCH 0 986 424 795
RENAULT 7701208422
DENCKERMANN B110927
Autotechteile 504 0151
OPEN PARTS BPA0987.00
TEXTAR 2397301
RENAULT 410604076R
TRW GDB2017
FERODO FDB1617
NISSAN D1060AX61A
Maxgear 19-0892
LADA 410608481R
PATRON PBP1617
RENAULT 7701209164
PROFIT 5005-1617
MEYLE 025 239 7317/PD
Stark SKBP-0010061
TOPRAN 700 770
TRW GDB3332
NISSAN D1060AX61F
VALEO 598641
RENAULT 410608481R
Brembo P 68 033X
NISSAN D1060-AX61F
NISSAN 41060-00Q0K
NIPPARTS J3601085
NISSAN D1060AX60A
DELPHI LP3551
RIDEX 402B0062
VAICO V46-0157
NISSAN 41083AX626
NISSAN D1060BH40A
A.B.S. 37395
MEYLE 025 239 7317
DACIA 410608481R
TRW GDB1614
JURID 573125J
SWAG 60 91 6523
NISSAN D1060-AX60A
RENAULT 410604775R
NISSAN 4106000Q0K
CHAMPION 573125CH
DACIA 7701208422
SWAG 60 11 6180
DON PCP1016
NISSAN 41083-AX626
NISSAN D1060-BH40A
ZEKKERT BS-1221
HELLA 8DB 355 010-851
Zimmermann 23973.175.1
Blue Print ADN142117
NISSAN 41060AX625
NISSAN 41060-AX625
NISSAN D1060-AX61A
TRW GDB3332DTE
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
DACIA 410604775R
Brembo P 68 033
BOSCH 0 986 424 795
RENAULT 7701208422
DENCKERMANN B110927
Autotechteile 504 0151
OPEN PARTS BPA0987.00
TEXTAR 2397301
RENAULT 410604076R
TRW GDB2017
FERODO FDB1617
NISSAN D1060AX61A
Maxgear 19-0892
LADA 410608481R
PATRON PBP1617
RENAULT 7701209164
PROFIT 5005-1617
MEYLE 025 239 7317/PD
Stark SKBP-0010061
TOPRAN 700 770
TRW GDB3332
NISSAN D1060AX61F
VALEO 598641
RENAULT 410608481R
Brembo P 68 033X
NISSAN D1060-AX61F
NISSAN 41060-00Q0K
NIPPARTS J3601085
NISSAN D1060AX60A
DELPHI LP3551
RIDEX 402B0062
VAICO V46-0157
NISSAN 41083AX626
NISSAN D1060BH40A
A.B.S. 37395
MEYLE 025 239 7317
DACIA 410608481R
TRW GDB1614
JURID 573125J
SWAG 60 91 6523
NISSAN D1060-AX60A
RENAULT 410604775R
NISSAN 4106000Q0K
CHAMPION 573125CH
DACIA 7701208422
SWAG 60 11 6180
DON PCP1016
NISSAN 41083-AX626
NISSAN D1060-BH40A
ZEKKERT BS-1221
HELLA 8DB 355 010-851
Zimmermann 23973.175.1
Blue Print ADN142117
NISSAN 41060AX625
NISSAN 41060-AX625
NISSAN D1060-AX61A
TRW GDB3332DTE
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 301641 |
| Виробник | Valeo |
| Країна виробник | Франція |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 117 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Товщина | 17.4 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vesta, XRAY, Note, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴


