
Колодки гальмівні TOYOTA GDB3337 (TRW)
1 342 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3337
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
колодки гальмівні TOYOTA
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3337 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Висота | 46.1 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Товщина | 16.3 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 342 ₴



