
Комплект гальмівних колодок передн , HONDA ACCORD IX, HR-V 1.5-3.5 09.12- GDB3615 (TRW)
1 820 ₴
- В наявності
- Код: TRWGDB3615
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , HONDA ACCORD IX, HR-V 1.5-3.5 09.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3615 |
| Виробник | TRW |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина | 148.7 мм |
| Висота | 60.7 мм |
| Товщина | 15.8 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | HR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴



