
Колодки гальмівні Ford Transit 13> зад без датчика FT29545 (FAST)
1 324 ₴
- В наявності
- Код: FT29545
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | FT29545 |
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Товщина | 17 мм |
| Висота | 58 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Призначення | Задні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 324 ₴

