
Колодки гальмівні Mercedes Sprinter 06> 906 перед без датчика FT29019 (FAST)
1 449 ₴
- В наявності
- Код: FT29019
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні Mercedes Sprinter 06> 906 перед без датчика
Оригінальні номери
MERCEDES A9064210400
Колодки гальмівні
Оригінальні номери
MERCEDES A9064210400
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fast |
| Країна виробник | Польща |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | FT29019 |
| Ширина | 163 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 67 мм |
| Призначення | Передні колеса |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano, Sprinter, Crafter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 449 ₴

