
Гальмівні колодки, дискові 16967 (FEBI)
2 228 ₴
- В наявності
- Код: FE16967
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Febi Bilstein |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 16967 |
| Довжина | 180.2 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Traveller , Expert, Proace, Jumpy |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴


