
Комплект гальмівних колодок передн , HONDA ACCORD VII 2.0/2.2D/2.4 09.02-05.08 LP1862 (DELPHI)
1 091 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1862
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1862 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 091 ₴


