
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A3, A8 D4, Q2, TT SEAT
927 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2490
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A3, A8 D4, Q2, TT SEAT ATECA, LEON, LEON SC, LEON ST, LEON ST/KOMBI, TARRACO SKODA KAROQ 1.0-4.2D 05.09-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2490 |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 123 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Touran, Jetta, A3, Passat, A8, Leon, TT, Golf, Eos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴



