
Комплект гальмівних колодок передн , FORD TOURNEO CUSTOM V362, TRANSIT CUSTOM V362, TRANSIT V363 1.0H-2.2D
1 771 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2661
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , FORD TOURNEO CUSTOM V362, TRANSIT CUSTOM V362, TRANSIT V363 1.0H-2.2D 04.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2661 |
| Ширина внутрішньої накладки | 171.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 171.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 68.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Transit Custom, Transit |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 771 ₴



