
Комплект гальмівних колодок передн , OPEL CALIBRA A, VECTRA B SAAB 900 II, 9-5 1.6-2.6 08.89-12.09 LP1600
1 242 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1600
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , OPEL CALIBRA A, VECTRA B SAAB 900 II, 9-5 1.6-2.6 08.89-12.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1600 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Astra, Calibra, 9-3, 9-5, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 242 ₴


