
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN JUMPY II FIAT SCUDO PEUGEOT EXPERT, EXPERT TEPEE TOYOTA PROACE
1 465 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1995
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN JUMPY II FIAT SCUDO PEUGEOT EXPERT, EXPERT TEPEE TOYOTA PROACE 1.6D/2.0/2.0D 11.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1995 |
| Ширина внутрішньої накладки | 162.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 162 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, Scudo, Expert |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 465 ₴


