
Комплект гальмівних колодок передн , VW ATLAS 2.0/3.6 12.16- LP3543 (DELPHI)
4 801 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3543
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3543 |
| Ширина внутрішньої накладки | 179.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 179.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.9 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 801 ₴

