
Комплект гальмівних колодок задн , CHEVROLET ASTRA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI, ASTRA G,
943 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1553
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , CHEVROLET ASTRA OPEL ASTRA F, ASTRA F CLASSIC, ASTRA F/KOMBI, ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA G/KOMBI, CORSA C/HATCHBACK, ZAFIRA A 1.2-2.2D 08.94-06.12
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1553 |
| Ширина внутрішньої накладки | 104.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 104.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Astra, Corsa, Zafira, Vectra, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 943 ₴


