
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN C4 CACTUS, C-ELYSEE PEUGEOT 301, 308 II, 308 II/KOMBI 1.2-2.0D
1 323 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2485
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , CITROEN C4 CACTUS, C-ELYSEE PEUGEOT 301, 308 II, 308 II/KOMBI 1.2-2.0D 11.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2485 |
| Ширина внутрішньої накладки | 132.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 132.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, C-Elysee, 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 323 ₴


