
Комплект гальмівних колодок передній FORD RANGER MAZDA B-SERIE, BT-50 2.5D/3.0D 06.99-12.15 LP2036 (DELPHI)
1 393 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2036
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній FORD RANGER MAZDA B-SERIE, BT-50 2.5D/3.0D 06.99-12.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2036 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 145 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 145.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Ranger |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 393 ₴


