
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A4 B8, A5, A6 ALLROAD
1 406 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2249
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), AUDI A4 B8, A5, A6 ALLROAD C7, A6 C7, A7 PORSCHE MACAN 1.8-4.2 03.10-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2249 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | A4, A5, A6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 406 ₴



