
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT MEGANE II 1.4 11.02- LP1866 (DELPHI)
947 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1866
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1866 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 123.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 54.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 947 ₴


