
Комплект гальмівних колодок передній CHERY QQ3 CHEVROLET CAMARO, MATIZ, SPARK DAEWOO LANOS, MATIZ FSO MATIZ
824 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1390
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CHERY QQ3 CHEVROLET CAMARO, MATIZ, SPARK DAEWOO LANOS, MATIZ FSO MATIZ 0.8-6.2 02.97-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1390 |
| Ширина внутрішньої накладки | 127.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 126.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Spark, Matiz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴

