
Колодки гальмівні (задні) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 07- (TRW) LP2147 (DELPHI)
952 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2147
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (задні) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 07- (TRW)
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2147 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 86.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Partner, 308, Berlingo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 952 ₴



