
Комплект гальмівних колодок задн , MAZDA 323 F V, 323 F VI, 6 MITSUBISHI GALANT IV 1.8-2.5 09.80-07.13 LP1766
914 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1766
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , MAZDA 323 F V, 323 F VI, 6 MITSUBISHI GALANT IV 1.8-2.5 09.80-07.13
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1766 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 108 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 107.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 39.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 39.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 13 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 13 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6, 323 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 914 ₴




