
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), BMW 5 (F10), 5 (F11), 5 (G30,
1 119 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2162
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), BMW 5 (F10), 5 (F11), 5 (G30, F90), 5 (G31), 6 GRAN TURISMO (G32), 7 (G11, G12), I8 (I12) 1.5H-4.4 02.09-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2162 |
| Ширина внутрішньої накладки | 106.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 106.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z4, X3, X5, X6, 7-Series, i8, 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 119 ₴



