
Комплект гальмівних колодок задн , CHRYSLER 200, SEBRING DODGE AVENGER, CALIBER JEEP COMPASS, PATRIOT LEXUS RX
788 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1852
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , CHRYSLER 200, SEBRING DODGE AVENGER, CALIBER JEEP COMPASS, PATRIOT LEXUS RX MITSUBISHI ECLIPSE III, LANCER VII, LANCER VIII, OUTLANDER I 1.3-3.6ALK 05.95-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1852 |
| Ширина внутрішньої накладки | 105.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 85.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 35.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 39.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep, Lexus, Dodge, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, Lancer, Caliber, Avenger, Outlander, Sebring, RX, Patriot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴




