
Комплект гальмівних колодок задн , CITROEN C4, C4 I PEUGEOT 207, 207/HATCHBACK, 207/KOMBI, 307, 307/KOMBI, 405
1 080 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1926
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , CITROEN C4, C4 I PEUGEOT 207, 207/HATCHBACK, 207/KOMBI, 307, 307/KOMBI, 405 I 1.4-2.0D 07.88-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1926 |
| Ширина внутрішньої накладки | 94.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 94.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.6 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, BYD |
| Сумісність з моделлю | 307, 207, C4, G6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴




