
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), CITROEN BERLINGO,
2 367 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3580
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), CITROEN BERLINGO, BERLINGO/MINIVAN OPEL COMBO E TOUR / LIFE, COMBO/MINIVAN 1.2-Electric 01.18-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3580 |
| Ширина внутрішньої накладки | 92.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 92.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Opel, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Partner, Proace City, Berlingo, Proace City Verso, Combo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 367 ₴


