
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS SAAB
2 085 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1783
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з шумопоглинаючою пластиною), OPEL SIGNUM, VECTRA C, VECTRA C GTS SAAB 9-3, 9-3X 1.8-3.2 04.02-02.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1783 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.4 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 9-3X, 9-3, Vectra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 085 ₴




