
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), MERCEDES CITAN MIXTO
1 105 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3551
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (з комплектуючими з шумопоглинаючою пластиною), MERCEDES CITAN MIXTO (DOUBLE CABIN), CITAN (MPV), CITAN/MINIVAN (W415) DACIA DOKKER 0.9-2.0 01.03-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3551 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Dacia, Renault, Nissan, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Vesta, XRAY, Note, Duster, Largus, Kangoo, Dokker, Clio, Logan, Megane, Micra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 105 ₴

