
Комплект гальмівних колодок передн , PEUGEOT 3008, 308, 308 I, 308 I/KOMBI 1.2-2.0D 09.07-08.16 LP2070
1 306 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2070
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , PEUGEOT 3008, 308, 308 I, 308 I/KOMBI 1.2-2.0D 09.07-08.16
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2070 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | 308 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 306 ₴





