
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES G (W463), GL (X164), M (W164), M (W166), R (W251, V251) 3.0-6.2
1 501 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2124
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн MERCEDES G (W463), GL (X164), M (W164), M (W166), R (W251, V251) 3.0-6.2 02.05-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2124 |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class, G-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 501 ₴

