
Комплект гальмівних колодок задн HYUNDAI TERRACAN 2.5D/2.9D/3.5 11.01-12.06 LP1930 (DELPHI)
1 367 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1930
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1930 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 110.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 110.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 367 ₴


