
Комплект гальмівних колодок передній BMW 5 (E39), X3 (E83), X5 (E53) FERRARI 5__ MARANELLO 2.2-5.7 03.96-08.11
1 504 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1003
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній BMW 5 (E39), X3 (E83), X5 (E53) FERRARI 5__ MARANELLO 2.2-5.7 03.96-08.11
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1003 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 73.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 73.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, X5, 7-Series, B10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 504 ₴



