
Комплект гальмівних колодок передн , FORD FOCUS IV, KUGA III, PUMA 1.0-2.3 01.18- LP3520 (DELPHI)
3 020 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3520
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3520 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 64.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 64.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Kuga, Focus |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 020 ₴

