
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A3, A3 ALLSTREET, Q2, Q3 CUPRA ATECA, FORMENTOR, LEON, LEON
2 527 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3389
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A3, A3 ALLSTREET, Q2, Q3 CUPRA ATECA, FORMENTOR, LEON, LEON SPORTSTOURER SEAT LEON, LEON SC, LEON ST, LEON/HATCHBACK, TARRACO 1.0H-2.0D 11.12-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3389 |
| Ширина внутрішньої накладки | 175.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 175.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Tiguan, Formentor, A3, Octavia, Leon, Golf, Q3, Passat, Alhambra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 527 ₴


