
Комплект гальмівних колодок задн ACURA TSX HONDA ACCORD IX, ACCORD VIII, CIVIC III, CIVIC IV 1.5-3.5 03.86-
1 067 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2145
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн ACURA TSX HONDA ACCORD IX, ACCORD VIII, CIVIC III, CIVIC IV 1.5-3.5 03.86-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2145 |
| Ширина внутрішньої накладки | 93.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 93.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 46.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 46.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 067 ₴




