
Комплект гальмівних колодок передній KIA SORENTO I 2.4-3.5 08.02- LP1849 (DELPHI)
1 717 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1849
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1849 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 717 ₴



