
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7 SEAT EXEO, EXEO ST VW PASSAT B3/B4, PASSAT B5
1 482 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1631
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7 SEAT EXEO, EXEO ST VW PASSAT B3/B4, PASSAT B5 1.6-3.0 03.90-05.13
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1631 |
| Ширина внутрішньої накладки | 119 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 119 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Passat, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482 ₴


