
Комплект гальмівних колодок передн , FORD MONDEO III JAGUAR X-TYPE I 1.8-3.0 10.00-12.09 LP1533 (DELPHI)
1 095 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1533
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , FORD MONDEO III JAGUAR X-TYPE I 1.8-3.0 10.00-12.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1533 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 149.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 095 ₴


