
Комплект гальмівних колодок передній VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III, XC70 II FORD GALAXY II, GALAXY MK
1 887 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1967
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній VOLVO S60 II, S80 II, V60 I, V70 III, XC70 II FORD GALAXY II, GALAXY MK II, MONDEO IV, S-MAX LAND ROVER DISCOVERY SPORT, FREELANDER 2 1.5-4.4 03.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1967 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 66.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo, Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, Freelander, XC70, Mondeo, S80, Galaxy, Range Rover Evoque |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 887 ₴




