
Комплект гальмівних колодок передн , HYUNDAI GRAND SANTA FÉ, SANTA FÉ II, SANTA FÉ III, SANTA FÉ II/SUV KIA
1 338 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2048
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , HYUNDAI GRAND SANTA FÉ, SANTA FÉ II, SANTA FÉ III, SANTA FÉ II/SUV KIA BORREGO, SORENTO II, SORENTO II/SUV SSANGYONG ACTYON II 2.0-3.0D 03.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2048 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Mohave, Sorento, Actyon, Korando |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 338 ₴




