
Комплект гальмівних колодок передній TOYOTA AURIS, COROLLA 1.2-2.0D 10.12-08.19 LP2691 (DELPHI)
1 980 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2691
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2691 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 134.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 134.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴

