
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES E T-MODEL (S210), E T-MODEL (S211), E (VF211), E (W211) 1.8-3.2D
1 279 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1791
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES E T-MODEL (S210), E T-MODEL (S211), E (VF211), E (W211) 1.8-3.2D 07.99-07.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1791 |
| Ширина внутрішньої накладки | 136.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 67.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 67.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴



