
Комплект гальмівних колодок задн , JEEP CHEROKEE 2.0-3.2 11.13- LP3253 (DELPHI)
2 581 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3253
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3253 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 115.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 115.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Cherokee |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 581 ₴


