
Комплект гальмівних колодок передн , RENAULT CLIO III, MEGANE II, MEGANE III 2.0/2.0D 05.04- LP1940 (DELPHI)
1 325 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1940
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , RENAULT CLIO III, MEGANE II, MEGANE III 2.0/2.0D 05.04-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1940 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 125 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 124.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴

