
Комплект гальмівних колодок передній TOYOTA AVENSIS, COROLLA VERSO 1.6-2.4 03.03-03.09 LP1786 (DELPHI)
1 182 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1786
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній TOYOTA AVENSIS, COROLLA VERSO 1.6-2.4 03.03-03.09
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1786 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 151.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 63.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 63.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 182 ₴




