
Комплект гальмівних колодок передн , DACIA LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO, SANDERO II RENAULT CLIO IV, CLIO
1 166 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2479
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , DACIA LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO, SANDERO II RENAULT CLIO IV, CLIO IV/HATCHBACK, CLIO IV/KOMBI, LOGAN I, LOGAN/STEPWAY II 0.9-Electric 06.08-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2479 |
| Ширина внутрішньої накладки | 140.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 140 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 40 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Smart, Dacia, Renault |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Logan/Stepway, Fortwo, Sandero, Clio, Logan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 166 ₴



