
Комплект гальмівних колодок задн FORD MONDEO I, MONDEO II 1.6-2.5 02.93-09.00 LP1242 (DELPHI)
994 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1242
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1242 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 116 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 53.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 53.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 994 ₴


